Pavel, skladník/řidič VZV

v DITONU od roku 2016

„nestydím sa za firmu, ani za to, co dělám…“

Ve firmě pracuju od r. 2016 a dostal jsem sa sem přes taťku. On už tady dělal dřív a po dvou měsícách co tu byl řekl, že je to tu v pohodě. Tak už jsme tady oba 😊.

Já osobně chodím do práce rád, jsem tu aj o víkendech, vyloženě mňa to baví. Našel jsem sa v tom. Drží mňa tu náplň práce a plat samozřejmě taky 😊. Pokaždé je to jiné, nikdy nevíte, co tam na Vás bude čekat. Ta práce u nás je celkem taká různorodá, není to jako stát u mašiny a mačkat dokola jedno a to samé tlačítko, nebo vyměňovat jeden a ten samý kus. Jednou sa skládá rukama, jedenkrát je to krásné tím, že sa člověk jen vozí. Mám rád, když je to také barevnější.

Zažil jsem tu aj krizi, v jednu chvíli tu bylo hodně změn najednou, trošku nepokoje na skladě, ale už sa to vyřešilo a je to v pohodě. Stávající kolektiv i vedoucí sú také v pohodě. Posunul jsem sa tu aj jako řidič a mám teď úplně jiný pohled na beton.

Dřív jsem si myslel, že beton je jen beton, ale pak jsem došel sem a viděl ty truhlíky, stojánky na svíčičky, jak je udělaná ta patina. Máme dobré výrobky a rád je doporučím. Určitě sa nestydím za naši firmu, ani za to co dělám.

Nastavení cookies