Míša, vedoucí expedice

v DITONU od roku 2012

„práce v DITONU mi dala moji rodinu“

Pracuji zde přes 10 let. Dříve jsem pracovala ve stavebninách, ale tam se po čase začaly dít nějaké změny a ty mi neseděly. V té době jsem cíleně dostala pracovní nabídku od obchodního zástupce DITONU a tak jsem přešla rovnou na pozici Vedoucí expedice.

Na mé práci mě baví jednoznačně komunikace a řešení problémů. Ráda komunikuji se zákazníky. Tady na Moravě jsou ti chlapi suproví, jsou rázní a zároveň pohodoví. Dál mě baví stresové situace, když něco chybí, není zboží a člověk musí zapnout mozek a poradit si. Zároveň cítím, že mě má práce obohatila. Seznámila jsem se tu díky ní s novými lidmi a nejsou to jen kolegové, ale přátelé.

Jako největší bonus však vnímám, že mi práce v DITONU dala mého chlapa. Seznámili jsme se až tady, chvilku jsme se oťukávali a pak jsme k sobě postupně našli cestu.

Kdybychom nabírali nové zaměstnance, tak k nám bych je určitě doporučila. Jsme tady opravdu dobrý kolektiv a vládne tu klidnější atmosféra. A to jsou ty věci, díky kterým chodím do práce ráda a dokážu si představit, že tu strávím dalších 10 let.

Nastavení cookies