Michal, vedoucí výroby

v DITONU od roku 2011

„spokojený zaměstnanec, spokojený zaměstnavatel“

V DITONU pracuji už 10 let. Začínal jsem zde jako strojník balící linky, postupem času jsem se do té práce nějak zabořil a skončil jsem jako Vedoucí výroby 😊. Jsem rád za ten kariérní posun, mám rád práci s lidmi, baví mě to, rád předávám vědomosti. Moji podřízení jsou mladí kluci a vycházíme spolu velmi dobře. Současně dál sbírám vědomosti ohledně technologie, učím se průběžně nové postupy, třeba když se dělají nové výroby. Nejvíce „práce“ je však s lidmi, aby chodili správně namotivováni do práce a bavilo je to nejlíp tak, jako mě.

Dříve jsem pracoval v Hyundaii jako operátor CNC, tady jsem rozhodně spokojenější. Pracuji tak jak mám, takže mi nikdo nešlape na krk, na všem se dokážeme domluvit. Ani po 10 letech mě nenapadlo, že bych změnil práci. Jsem zde spokojený, je tu dobrá morálka, mám tu s chlapy přátelský vztah, tak nějak celkově nám to funguje. Jak se říká: ,,spokojený zaměstnanec, spokojený zaměstnavatel.“

Práci u nás bych doporučil každému, ale pracovníci musí mít chuť fungovat, nebát se a jít do toho naplno. Já osobně kolegům pomáhám vždy, když se něco pokazí, a to hlavně v noci. Když je třeba, zaskakuji za nemocné kolegy. Naučil jsem se tu věci, co se nemám možnost nikde jinde naučit. Baví mě se zdokonalovat. Jsem zde spokojený i finančně a lepšího ředitele, než toho současného, jsem ještě neměl.

Nastavení cookies