Filip, obchodní zástupce

v DITONU od roku 2019

„nebyl jediný den, kdy bych litoval, že jsem zaměstnancem DITONU“

Před nástupem do DITONU jsem pracoval v odlišném sektoru a chtělo to změnu. Pro tuto firmu jsem se rozhodl zejména pro to, že je jedničkou ve svém oboru, navíc je to velká, silná společnost s českým kapitálem, která je dobře regionálně rozmístěna a její působení je opravdu celorepublikové.

Má práce je spojena převážně s prací v terénu, zjišťování zákaznických potřeb a jejich spokojenosti s fungováním naší firmy, hledání nových obchodních příležitostí a řešení jednotlivých zakázek.

Mimo to jsem v častém kontaktu s koncovými zákazníky, kterým pomáháme ve spolupráci s oddělením návrhů s kladecím či grafickým návrhem. Po následné realizaci cítím velké zadostiučinění, když jedu za koncovým zákazníkem a vidím, že dlažba, kterou si vysnil, naprosto splňuje jeho očekávání. To jsou ty momenty, které mě utvrzují v tom, že to, co děláme, děláme opravdu dobře, a to mi dělá radost.

Pokud by se někdo v mém okolí zajímal o práci u nás, konkrétně na obchodním oddělení, určitě bych mu pozici obchodního zástupce doporučil. Firma mi poskytuje vše, co ke své práci potřebuji, ať už pro práci v terénu, např. auto, a to nejen pro práci, ale i k soukromým účelům, tak pro administrativní úkony – počítač, telefon či kancelář.

Co bych osobně velmi rád vyzdvihl je skvělý kolektiv. Mám velké štěstí, že jsem obklopen lidmi, kteří svou práci dělají perfektně a svědomitě ať už se jedná o kolegyně z expedic a objednávek, chlapů ve výrobě či nebo na skladě. Každý se svou prací podílí na tom, že firma DITON je považována za jednoho z nejlepších výrobců betonového zboží na českém trhu. Jinak řečeno, firma funguje jako dobře seřízené hodinky a vše do sebe zapadá jako ozubená kolečka.

Nastavení cookies